Často kladené otázky

Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307


Postup řešení

Postup při řešení exekuce nemovitosti

Jsme si vědomi toho, že při exekuci nemovitosti hraje pro prodávajícího velkou roli čas. Tomu podřizujeme vše. Postupujeme rychle a profesionálně. Postupuje se následujícím způsobem.

 

  1. Domluvíme si termín prohlídky nemovitosti. Ta se uskuteční co nejdříve. Celý proces oddlužení/prodeje/výkupu nemovitosti se ještě více urychlí, když budeme mít co nejdříve představu o nemovitosti. Proto je dobré, abyste do formuláře uvedli co nejvíce informací a detailů o nemovitosti a poslali nám její fotografie.

 

  1. Na prohlídku se dostaví fundovaný odborník na nemovitosti a realitní trh. Již během prohlídky vám sdělí odhad tržní ceny nemovitosti a bezprostředně po prohlídce vám nabídne konkrétní okamžité řešení vaší situace.

 

  1. Připravte si veškerou dokumentaci, která se k nemovitosti vztahuje. S výpisem z katastru nemovitostí vám můžeme pomoci, protože máme dálkový přístup na katastr nemovitostí.

 

  1. Zařídíme za vás veškeré smlouvy a  potřebnou dokumentaci, převod nemovitosti a poradíme vám ohledně daňového přiznání. Za tyto služby a služby realitního specialisty nic neplatíte.

 

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nemovitost:

Lokalita:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)
Kontakt: [email protected]
  • Exekuce nemovitosti
  • Naše služby
  • Exekuce nemovitosti – základní informace
  • Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti
  • Postup řešení

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese: