Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307


Postup řešení

Postup při řešení exekuce nemovitosti

Jsme si vědomi toho, že při exekuci nemovitosti hraje pro prodávajícího velkou roli čas. Tomu podřizujeme vše. Postupujeme rychle a profesionálně. Postupuje se následujícím způsobem.

 

  1. Domluvíme si termín prohlídky nemovitosti. Ta se uskuteční co nejdříve. Celý proces oddlužení/prodeje/výkupu nemovitosti se ještě více urychlí, když budeme mít co nejdříve představu o nemovitosti. Proto je dobré, abyste do formuláře uvedli co nejvíce informací a detailů o nemovitosti a poslali nám její fotografie.

 

  1. Na prohlídku se dostaví fundovaný odborník na nemovitosti a realitní trh. Již během prohlídky vám sdělí odhad tržní ceny nemovitosti a bezprostředně po prohlídce vám nabídne konkrétní okamžité řešení vaší situace.

 

  1. Připravte si veškerou dokumentaci, která se k nemovitosti vztahuje. S výpisem z katastru nemovitostí vám můžeme pomoci, protože máme dálkový přístup na katastr nemovitostí.

 

  1. Zařídíme za vás veškeré smlouvy a  potřebnou dokumentaci, převod nemovitosti a poradíme vám ohledně daňového přiznání. Za tyto služby a služby realitního specialisty nic neplatíte.

 

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nemovitost:

Lokalita:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)
Kontakt: info@exekuce-nemovitosti.com

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Exekuce nemovitostí